top of page

NIECHIRURGICZNE ZABIEGI

KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ

Obsypane nagrodami światowe zabiegi bezinwazyjnego liftingu mięśni twarzy wraz z dodatkowymi luksusowymi opcjami innych estetycznych zabiegów takich jak mikrodermabrazji LED, grzebienia LED, bezigłowego nawilżania skóry, to cudowne rozwiązanie dla wielu kobiet i mężczyzn.


Polecają ją: Madonna, Jenifer Lopez, Linda Evangelista, Jenifer Anistion, a nawet John Galliano!

 

Nasz lifting, zwany „światowym liftingiem gwiazd”, to absolutny bestseller kosmetologii.
To bezpieczna, ponieważ całkowicie nieinwazyjna technologia przeznaczona do wykonywania zabiegów kosmetologicznych twarzy. Zabieg przeprowadza się z wykorzystaniem mikroprądów, które mają za zadanie unieść mięśnie i nakierować je na właściwe pozycje bez widocznego skurczu.

Zabieg przeprowadzany jest na mięśniach mimicznych i ich przyczepach, co przywraca prawidłowe napięcie mięśni, likwiduje zwiotczenia, odmładza i regeneruje skórę, intensywnie wygładza zmarszczki, przywraca młody wygląd i blask.


Lifting daje natychmiastową poprawę porównywalną z efektami liftingu chirurgicznego – bez skalpela, bez bólu, bez ryzyka!

Już po pierwszym zabiegu stan skóry znacznie się poprawia, a twarz wygląda znacznie młodziej. Jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny.
 
Działanie mikroprądów wzmocnione jest poprzez zastosowanie wyłącznie naturalnych substancji czynnych pochodzenia roślinnego, które zawarte są w kosmetykach tej linii. Jednorazowe końcówki urządzenia stosowane w trakcie zabiegu nasączone są płynnym roztworem aminokwasów, który zawiera rewolucyjne składniki: heksapeptydy zapewniające efekt ujędrnienia bez niepożądanych działań.

Zabiegi mają również działanie głęboko relaksujące: niweluje objawy stresu i zmęczenia widoczne na skórze.

 

Efekty są zauważalne natychmiast, a co najważniejsze BEZ OSTRZYKIWANIA!


polecam
Małgorzata Repecka
certyfikowany terapeuta

zobacz zabiegi

De Luxe Facial Lift

niechirurgiczny

lifting mięśni twarzy

Hydro Eye Revive

intensywne odmładzanie okolic oczu

Hydratone Facial

bezigłowe głębokie nawilżanie
kwasem hialuronowym

Wrinkle Comb

bezigłowe spłycanie zmarszczek
grzebieniem LED

Orbital Microdermabrasion LED

mikrodermabrazja rotacyjna ze światłem LED

więcej informacji

w gabinecie

ZAPRASZAM

Małgorzata Repecka

bottom of page